• 0 głosów - średnia: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Tryby wyświetlania wątku Nowa odpowiedź

Bezproblemowa diagnostyka Gdzie ?
eksplorator Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Reputacja: 0
Witam jak w temacie moze ktos moze polecic diagnostyke gdzie nie roba zbednych problemów tz hamulce sa sa, swiatla swieca swieca, auto trabi ,wiec przeglad jest. Jednym slowe jakas liberalna stacje w naszej okolicy moze byc tez Oswiecim Pszczyna badz Tychy

magro123 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Liczba wątków: 0
Reputacja: 0
W kazdej jednej stacji przejdziesz przeglad bezproblemowo, o ile uczciwie usuniesz ew. usterki doprowadzajac tym samym pojazd do sprawnosci technicznej, tak aby nie zagrazal tobie i pozostalym uczestnikom drog. Sorry ale dosc juz mam tych sztrucli w cenie chinskiego skutera, ktore zagracaja parkingi pod blokiem ze czasem nie da sie przejechac bez niszczenia felg i opon o krawezniki, ze swiatlami co to jedno skierowane w niebo, a drugie tak zeby oslepiac nadjezdzajacych z przeciwka. Ja nie mam ochoty leczyc pozniej urazow kregoslupa, bo jakis oszczedny druciarz wjechal mi w kufer dlatego, ze nie wyhamowal, a "pan xxx mu podbil przeglad za flaszke". W .pl i tak mamy lajtowe podejscie do przegladow, w odrozenieniu od np. Niemiec, z wlasnego doswiadczenia 3-5 min na badanie amortyzatorow, hamulcow i "zatrab" i pokaz ze dzialaja swiatla, nawet nie pamietam zeby mi sprawdzal spaliny analizatorem, wiec radze ci podejdz do sprawy uczciwie zamiast kombinowac.

Nowa odpowiedź
Nowe posty z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options:

Menu