• 0 głosów - średnia: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Tryby wyświetlania wątku Nowa odpowiedź

"Mam zawód - mam pracę w regionie"
mrlukasz Offline
Super Moderator

Liczba postów: 164
Liczba wątków: 83
Reputacja: 0
Powiat Pszczyński ogłasza rekrutację do projektu systemowego "Mam zawód - mam pracę w regionie" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

TERMIN REKRUTACJI OD 10 września 2012 r. do 15 października 2012 r.
Zaplanowane w ramach projektu działania:
udzielenie kompleksowego wsparcia uczniom z zakresu doradztwa grupowego i indywidualnego;
zajęcia wyrównawcze m.in. z matematyki, fizyki;
zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne m.in. z j. angielskiego, matematyki;

kursy certyfikowane m.in. AUTOCAD (do projektowania w architekturze krajobrazu, do projektowania w geodezji) i SEP 1 kV, prawo jazdy kat. B, C, kurs: obsługi programów księgowych, spawacza, florystyczny, stylizacji paznokci, operatora wózka widłowego;

praktyki / staże m.in. w branży spożywczej, mechanicznej, informatycznej, elektronicznej;
wizyty studyjne u pracodawców;

Dodatkowo uczestnicy projektu będą mieli możliwość skorzystania z kursów on-line, dostępnych na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie e-learningowej. Na platformie tej dostępne będą 3 bloki szkoleniowe, podzielone na kursy przygotowujące do matury, kursy wyrównujące dysproporcje edukacyjne oraz kursy dodatkowe, poszerzające wiedzę.

Wykaz szkół objętych projektem, dla których organem prowadzącym jest Powiat Pszczyński:

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli:
-Technikum nr 2
-Zasadnicza Szkoła Zawodowa;

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie:
-Technikum nr 1
-Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1;

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie:
-Technikum nr 3;

Zespół Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie:
-Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 Specjalna.

Projekt skierowany jest do uczniów klas:
pierwszej lub drugiej klasy dwuletniej szkoły zawodowej lub;
drugiej lub trzeciej klasy trzyletniej szkoły zawodowej lub;
drugiej, trzeciej lub czwartej klasy technikum.

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest złożenie przez kandydata następujących dokumentów:
formularza zgłoszeniowego do projektu;

oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych;
ankiety rekrutacyjnej.

Wypełnione i podpisane dokumenty przyjmowane będą w terminie od 10 września 2012 r. do 15 października 2012 r. w sekretariatach szkół biorących udział w projekcie. Kontakt: Wydział Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Pszczynie przy ul. 3-Maja 10, pokój nr 39, tel. (32) 449 23 08 oraz Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, tel. (32) 449 23 63.

Dokumenty dostępne w sekretariatach szkół oraz na stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.powiat.pszczyna.pl">http://www.powiat.pszczyna.pl</a><!-- m -->

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Europejskiego
[Obrazek: logof.png]

Wola ja tu mieszkam....

Nowa odpowiedź
Nowe posty z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options:

Menu