• 0 głosów - średnia: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Tryby wyświetlania wątku Nowa odpowiedź

Sieć światłowodowa w miejscowości Miedźna i Grzawa
OnzWoli Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 36
Liczba wątków: 13
Reputacja: 0
Przeczytałem na stronie Gminy Miedźna [www.miedzna.pl] informacje na temat wybudowania w miejscowości Miedźna i Grzawa oraz Góra - planują wybudować do czerwca 2015 - sieci światłowodowej z firmy Miconet Sp. z o.o. z Mikołowa operatora sieci "Multimetro".

Cytat:Firma Miconet Sp. z o.o. z Mikołowa operator sieci Multimetro przy udziale unijnych środków finansowych pochodzących z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka wybudowała ultranowoczesną sieć światłowodową w miejscowości Miedźna i Grzawa. W miejscowości Góra planowane jest zakończenie budowy sieci w czerwcu 2015.

Efektem tego jest dostęp w każdym domu do megaszybkiego Internetu, wysokiej jakości cyfrowej telewizji HD, oraz telefonii cyfrowej – wszystko w jednym pakiecie, w ramach jednego abonamentu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii 32 779 77 77 lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym pod numerem 509 581 850.

http://miedzna.pl/node/2148

Wie ktoś może coś więcej na temat tej inwestycji ?? Czy na Woli też będą dostarczać swe usługi ??
Bo nic o tym wcześniej nie wiedziałem/słyszałem, jedyne co to tylko o K3.

Nowa odpowiedź
Nowe posty z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options:

Menu